• Turkhane Logo

Bahçeli iptal edilen konserler üzerinden Kılıçdaroğlu'na yüklendi:

Festivalden fitne çıkarması büyük bir sorumsuzluktur

13:17 03 Eylül 2022 Cumartesi
Bahçeli iptal edilen konserler üzerinden Kılıçdaroğlu'na yüklendi:
Festivalden fitne çıkarması büyük bir sorumsuzluktur

MHP lideri Bahçeli son günlerde iptal edilen festivaller üzerinden Kılıçdaroğluna yüklendi. Kılıçdaroğlunun tahrik ve tacizleri yanlıştır, çok tehlikelidir. Festivalden fitne çıkarması büyük bir sorumsuzluktur diyen Bahçeli “Milletimizin şikayet ve yakınmasına rağmen festival düzenlenemez” ifadesini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Etimesgut Belediyesi tarafından Türk Beyleri Kent Meydanında düzenlenen 24. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivaline katıldı. CHP liderine yüklenen Bahçeli son günlerde iptal edilen festivallerle ilgili Kılıçdaroğlunun tahrik ve tacizleri yanlıştır, çok tehlikelidir. Festivalden fitne çıkarması büyük bir sorumsuzluktur dedi.

Bu festivali gündemi işgal eden başka festivallerle karıştırmamak lazımdır diye konuşan Bahçeli, Kılıçdaroğluna tepki göstererek şunları söyledi:


Son günlerde iptal edilen festivallerle ilgili fitne kazanı kaynatan, toplumu provoke eden Kılıçdaroğlu, festival görmek istiyorsa, toplum huzurunun nasıl gözetildiğini merak ediyorsa, gelsin de Etimesguta baksın. Belki biraz ders alır, ibret alır, aklını da başına alır. Milletimizin şikayet ve yakınmasına rağmen festival düzenlenemez.

Kamu güvenliği ve toplum sağlığı dikkate alınmadan festival organize edilemez. Hele hele terör örgütlerinin eylem hazırlığı içinde olduğu festival programları asla yapılamaz. Kılıçdaroğlunun tahrik ve tacizleri yanlıştır, çok tehlikelidir. Festivalden fitne çıkarması büyük bir sorumsuzluktur.

Son güncelleme: 13:17 03.09.2022
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı