• Turkhane Logo

Sedat Peker'den SADAT paylaşımı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, SADAT ile ilgili yeni bir paylaşım yaptı. Peker, SADAT'a dair daha önce attığı tweetleri yeniden gündeme getiren hesapları paylaştı.

11:23 14 Mayıs 2022 Cumartesi
Sedat Peker'den SADAT paylaşımı
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, SADAT ile ilgili yeni bir paylaşım yaptı. Peker, SADAT'a dair daha önce attığı tweetleri yeniden gündeme getiren hesapları paylaştı.

İfşaat videolarıyla Türkiyenin gündemine oturan organize suç örgütü lideri Sedat Pekerin video yayımlamasının üzerinden 1 yıl geçti. Peker, son olarak Twitterdan yaptığı yeni bir hamleyle dikkat çekti. Peker, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlunun SADATın önüne gitmesi sonrası sosyal medya üzerinden hareke geçti. Peker, daha önce SADATa ilişkin attığı tweetleri retweet eden hesapları paylaştı.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün, sürpriz bir şekilde İstanbul Beylikdüzünde bulunan Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.nin (SADAT) önüne gitmişti. CHP lideri, Önünde bulunduğumuz SADAT paramiliter bir kuruluştur... Burası terörist yetiştiren bir kurumdur dedi. Seçim güvenliğinin önemli olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu, Seçimi gölgeleyecek, seçimin güvenliği sarsacak herhangi bir şey olursa sorumlusu burasıdır ve Saraydır ifadelerini kullanmıştı.

Pekerin paylaştığı eski tweet dizisi şöyleydi:

(SADAT) dosyası diğer dosyaların hepsinden çok daha önemli. Çünkü ülke için planlanan en karanlık işlerin uygulayıcısı olmuş ve olacak kişiler bu yapının içinde yer almaktadır. Eğer gerekli gündemi oluşturursanız gözüne far tutulmuş tavşan gibi etkisiz hale gelmelerini sağlayabilirsiniz. Kamuoyunun önünde devamlı tartışılan hiçbir yapı faili meçhul cinayet ya da kaos çıkarmak gibi bir şeye cesaret edemez (Kardeşlerim tecrübe konuşuyor bana inanın). Benim açıklamalarımdan sonra örgütlü olarak hareket etmediklerini kanıtlamak için hem SADATın kurucusu Adnan Tanrıverdi hem de Nevzat Tarhan açıklamalar yaptılar, Nevzat Tarhan’ın SADATla hiçbir ilgisinin olmadığına dair. Sadece arkadaşlarmış. Yayınladığım bu evrak Nevzat Tarhan’ın SADATın hissedarı olduğunun resmi belgesidir.

Ancak SADATla ilgili ben açıklamalar yapmaya başlayınca Nevzat Tarhan hisselerini SADATın Başkanı Adnan Tanrıverdi’ye satıyor. Yani yine hileye başvuruyorlar.

İslami terör örgütlerini nasıl eğittikleri ve de nasıl haksız gelirler elde ettikleri, yaptıkları hırsızlıklara dair. Onları öyle bir göz hapsine alacağız ki muktedirlerin işine gelecek kaos çıkarma planlarından vazgeçmek zorunda kalacaklar. Hazreti Mehdi’yi bekleyen, onun geleceği güne hazırlık yapan bu yapının esas amacı saf temiz Müslümanları kullanmaktır. Gerekirse onları bir ölüm makinesi haline getirmektir. Bu anlattıklarım masal değil.

İdlib’deki radikal İslami terör gruplarıyla bağlarına çok ufak araştırmalarla ulaşabilirsiniz. Dediğim gibi, bu konuyu ciddi olarak ele almanız lazım. Kaytarmak yok. SADAT isimli yapının Türkiye’deki bazı dini cemaatler ve basın kuruluşlarıyla da örgütsel faaliyetler içerisinde olduğunu göreceğiz. Bu konulara da önümüzdeki günlerde çokça değineceğiz.

SADATın durumu farklı çünkü bunların elinde çokça silah var. Bu yüzden sıkılmadan bunları takip edip üzerlerinde durmak lazım. Yurt dışında yaşayan bazı kişilere suikast yapılması fikri yeni değil, 4-5 senelik bir konu.

Mahrem odalarda bunlar konuşuldu. Ancak o an aklıselim galip gelmişti. Yaşanan uluslararası sorunlar daha büyük krizlere dönüşür diye vazgeçildi. Ancak şu an devletin içinde aklıselimle hareket edebilen insan sayısı yeterince olsa da, SADAT gibi yapıların etkisiyle kontrolsüz bir şekilde bu tip eylemlere hem yurt içinde hem yurt dışında başvurulması mümkün görünüyor. Size gelecekte anlatacağım deyyussu ekberin en büyük özelliklerinden birisi de bu konularda geçmiş tecrübelerinin olmasıdır.

Son güncelleme: 11:23 14.05.2022
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı