• Turkhane Logo

AKP'li Bülent Turan, hakaretleri seriye bağladı

1915 Çanakkale Köprüsü yerine feribotu tercih ettiği için kendisini eleştiren muhalefete

08:13 09 Mayıs 2022 Pazartesi
AKP'li Bülent Turan, hakaretleri seriye bağladı
1915 Çanakkale Köprüsü yerine feribotu tercih ettiği için kendisini eleştiren muhalefete

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde katıldıkları iftar programı dönüşü, AKPli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçiş ücretini “200 liracık” olarak açıkladığı 1915 Çanakkale Köprüsü yerine feribotu tercih etmişti. Turan, katıldığı bir programda, köprü yerine feribotu tercih ettiği için kendisini eleştirenlere “dangalak” demişti.

BU BİR GERİ ZEKALILIKTIR
ANKAnın aktardığına göre Bülent Turan’ın, Çanakkalenin Biga ilçesinde Ramazan Bayramının birinci gününde düzenlenen bayramlaşma töreninde, feribot tercihini haber yapanlara da “geri zekalı” dediği ortaya çıktı.

Turan, burada yaptığı konuşmada, Biz, il başkanımız ile beraber, Jülide Hanım ile beraber, her beraber bindik arabalarımıza, Geliboluya Lapsekiden, köprüden gittik. Altı ayrı program yaptık. Son profram iskelede, vapurun önünde, iftar programı. İftarımızı yaptık, vapur karşımızda. Köprü de bizim, vapur da bizim. Köprüden gittik, vapurla geri geldik. Ayıp mı, günah mı, yanlış mı? Bunu haber yapıyorlar koca koca televizyonlar; Fox TV, Halk TV, şunlar, bunlar. Tarafsız ya bunlar. Arkadaşlar, bakın, bu bir geri zekalılıktır. Gerçekten inanılır gibi değil dedi.

Son güncelleme: 08:13 09.05.2022
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı