• Turkhane Logo

Yeneroğlu, cezaevinde vefat eden KHK’lı polisin ailesini ziyaret etti: Suç yok, ceza var!

Deva Partisi İstanbul Milletvekili Avukat Mustafa Yeneroğlu, geçtiğimiz hafta cezaevinde hayatını kaybeden KHK’lı polis memuru İsa Yaşar’ın ailesini ziyaret etti.

14:25 11 Şubat 2022 Cuma
Yeneroğlu, cezaevinde vefat eden KHK’lı polisin ailesini ziyaret etti: Suç yok, ceza var!
Deva Partisi İstanbul Milletvekili Avukat Mustafa Yeneroğlu, geçtiğimiz hafta cezaevinde hayatını kaybeden KHK’lı polis memuru İsa Yaşar’ın ailesini ziyaret etti.Deva Partisi İstanbul Milletvekili Avukat Mustafa Yeneroğlu, geçtiğimiz hafta cezaevinde hayatını kaybeden KHK’lı polis memuru İsa Yaşar’ın ailesini ziyaret etti. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Yeneroğlu, insanların hiç bir somut delil ortaya konulmaksızın ‘terör örgütü üyeliği’ gibi ağır bir iddiayla mahkum edildiğini söyledi.
  Cezaevinde hayatını kaybeden KHK’lı İsa Yaşar’ın ailesini ziyaret ederek taziyelerimi ilettim.


Rahmetli bir emniyet mensubu olarak 30 yıl devlete hizmet etmiş. Terörist yaftası onu kahretmiş. Suç teskil eden bir eylemi yok ama 6 yıl 3 ay ceza almış. pic.twitter.com/zvHVj56724 — Mustafa Yeneroğlu (@myeneroglu) February 10, 2022
BU İNSANLARIN AHI SİZE YETER!

Mustafa Yeneroğlu, “Cezaevinde hayatını kaybeden KHK’lı İsa Yaşar’ın ailesini ziyaret ederek taziyelerimi ilettim. Rahmetli bir emniyet mensubu olarak 30 yıl devlete hizmet etmiş. Terörist yaftası onu kahretmiş. Suç teşkil eden bir eylemi yok ama 6 yıl 3 ay ceza almış. İsa Bey gibi yüzbinlerce insan, devleti yönetenlerin teşvikiyle katıldıkları cemaat faaliyetlerinden dolayı terör örgütü üyeliğinden mahkum ediliyor. Teşvik eden siyasilerin rahatı bozulmadı ama teşvik edilenlerin hayatı cehenneme çevrildi. Bu insanların ahı size yeter.” ifadelerini kullandı.

 

Son güncelleme: 14:25 11.02.2022
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı