• Turkhane Logo

Ümit Özdağ'dan adaylık açıklaması

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisine yöneltilen

10:21 05 Ağustos 2022 Cuma
Ümit Özdağ'dan adaylık açıklaması
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisine yöneltilen

Sığınmacılara yönelik sivri çıkışlarıyla sık sık gündeme gelen Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Oğuzhan Uğurun sunduğu Mevzular Açık Mikrofon programına konuk oldu. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Özdağ, kendisine yöneltilen sorulara da cevap verdi. Özdağ, cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin soruyu çarpıcı ifadelerle yanıtladı.

6LI MASAYA YAVAŞI ADAY GÖSTERİN DEDİKÖzdağ, kendisinin aday olup olmayacağı ile ilgili soruya Eğer Mansur Yavaşın kazanma şansına sahip olsaydım hiç düşünmeden aday olurdum. Ama bugün Mansur Yavaşın gerekçesi ne olursa olsun kamuoyunda en fazla desteği alan kişi olduğu net bir durum. Biz 6lı masaya Mansur Beyi aday gösterin, biz de destekleyelim dedik. Hala 6lı masadan bir cevap çıkmadı, biz de cevap çıkmasını bekliyoruz. yanıtını verdi.

BİR SÜREÇ VAR HALA İŞLİYOR
Mansur Yavaş hakkında çarpıcı ifadeler kullanan Özdağ, Mansur Beyin aday değilim dediği doğru değil. Bu konuda bildiklerimi kamuoyuyla paylaşmak için ortamın çok erken olduğunu düşünüyorum. Ama Mansur Bey aday değilim demedi. Bir süreç var, hala işliyor. Biz de Zafer Partisi olarak bu süreç bitmeden herhangi bir yeni değerlendirme yapmayacağız, o pozisyonda duruyoruz. değerlendirmesinde bulundu.

ZAFER PARTİSİ ADAY ÇIKARABİLİRZafer Partisinin bir aday çıkarıp çıkarmayacağı ile ilgili ise Özdağ Mansur Bey aday olmaz ve ortaya bir şike aday çıkarsa Erdoğana karşı, Zafer Partisi hala aday gösterme hakkını saklı tutuyor. ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 10:21 05.08.2022
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı