• Turkhane Logo

Öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu Rize Fındıklı’da defnedilecek

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybeden sunucu Ece Erken cenaze programını Instagram hesabından duyurdu. Mahmutyazıcıoğlu memleketi Rize'de defnedilecek.

10:00 28 Ocak 2022 Cuma
Öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu Rize Fındıklı’da defnedilecek
Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybeden sunucu Ece Erken cenaze programını Instagram hesabından duyurdu. Mahmutyazıcıoğlu memleketi Rize'de defnedilecek.Silahlı saldırıda hayatını kaybeden Beşiktaş’ın eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cenaze programı belli oldu. Eşi Ece Erken’in duyurduğu programa göre Mahmutyazıcıoğlu memleketi Rize Fındıklı’da defnedilecek.

INSTAGRAM HESABI BİR SÜRE KAPALI KALDI


Olay sonrasında Ece Erken’in, Instagram hesabını bir süre kapattığı görüldü. Erken’in hesabına girilmeye çalışıldığında “Üzgünüz, bu sayfaya ulaşılamıyor. Tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir” uyarısıyla karşılaşılıyordu. Yaklaşık 1 saat kapalı kaldıktan sonra tekrar açılan Ece Erken’in hesabından eşinin cenaze programı bilgileri paylaşıldı.

Erken’in alıntıladığı paylaşımda, ‘acı kaybımız’ başlığıyla “Kıymetli dostumuz Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cenazesi memleketi Rize Fındıklı’da ikindi namazını müteakip Hürriyet Mahallesi Gavra Camii’nde kılınacaktır. Başta ailesi, sevgili eşi Ece Erken ve çocukları olmak üzere Allah hepimize sabır versin” ifadeleri yer aldı.

“2022’DE YILDIZIMIZ HEP PARLASIN” DEMİŞTİ

Ece Erken, 2014-2015 yılları arasında evli kaldığı Serkan Uçar’dan olan oğlu Eymen, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Mahmutyazıcıoğlu’nun ilk eşinden olan çocuklarıyla çekildiği yılbaşı fotoğraflarını, Instagram hesabından “Her şey geride kalsın; yepyeni sayfalara umutlu hikayeler yazalım… 2022’de yıldızımız hep parlasın. Şahane bir yıl dileriz” notuyla paylaşmıştı.

Son güncelleme: 10:00 28.01.2022
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı