• Turkhane Logo

'Geliyor gelmekte olan' demişti; Kılıçdaroğlu 3 Aralık'ta ne açıklayacak?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,

11:21 24 Kasım 2022 Perşembe
'Geliyor gelmekte olan' demişti; Kılıçdaroğlu 3 Aralık'ta ne açıklayacak?
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, salı günkü partisinin grup toplantısında ABDye ve İngiltereye gittim. Havuz medyasına baktım fırsatlar aradılar nasıl karalarız diye. Onlar ne yapabiliriz gezileri nasıl gölgeleriz arayış içindeydiler. Merak ettiler Genel Başkan neden gitti? Sabredin 3 Aralıka kadar 3 Aralıkta yeni vizyonu açıklayacağız. Türkiyeyi kriz zincirinden kurtaracağız. Çok güzel şeyler açıklayacağız sonsuza kadar krizi bitiren vizyon açıklayacağız. Krizler hayatımızda hep oldu. Sonsuza kadar bunu bitirmemiz lazım. Vizyonumuz hazır 3 Aralık. Ekiplerimiz hazır, yatırımcılarımız hazır, taze para da hazır. 3 Aralıkı bekleyin geliyor gelmekte olan demişti.

Kılıçdaroğlu sosyal medyadan yine tarih verdi: Kılıçdaroğlu sosyal medyadan yine tarih verdi: Geliyor gelmekte olan...
GÖZLER 3 ARALIKA ÇEVRİLDİ
Show Haberin haberine göre Kılıçdaroğlunun bu açıklamasından sonra gözler 3 Aralık tarihine çevrilmişken, kulis bilgilerine göre yapılacak açıklamanın detayları ortaya çıktı.

İŞTE KILIÇDAROĞLUNUN AÇIKLAMASININ DETAYLARIKulislere yansıyan bilgilere göre Kılıçdaroğlu iktidardaki en önemli hedefini açıklayacak ve Türkiyeyi dünyanın teknoloji ve lojistik merkezi yapacağız diyecek.

Yurt dışındaki bilim insanlarına dönün, gençlere ise gitmeyin çağrısı yapacak. Vizyonu hazırlayan özel ekipte ağırlık yerli ve yabancı akademisyenlerde. Kılıçdaroğlu satır satır inceliyor. CHP lideri, 3 Aralıkta çok eleştirilen yurt dışı ziyaretlerini de gerekçelendirmiş olacak.

Son güncelleme: 11:21 24.11.2022
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı