• Turkhane Logo

Erdoğan “ne işin var senin dolarla” diyor AKP’li vekil 1100 dolarlık kemerli pozunu paylaşıyor

AKP’li Canan Kalsın’ın Fransız marka Louis Vuitton’a ait taktığı, fiyatı 850 dolar ila 1100 dolar arasındaki kemer görenlerin tepkisini çekti.

11:09 27 Aralık 2021 Pazartesi
Erdoğan “ne işin var senin dolarla” diyor AKP’li vekil 1100 dolarlık kemerli pozunu paylaşıyor
AKP’li Canan Kalsın’ın Fransız marka Louis Vuitton’a ait taktığı, fiyatı 850 dolar ila 1100 dolar arasındaki kemer görenlerin tepkisini çekti.Gaziantep’te konuşan AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yine döviz yatırımcısını hedef aldı. Erdoğan konuşmasında, “Benim Türk liram varken ne işin var senin halen yok dolardı, yok avroydu. Türk lirası, Türk lirası, alışacaksınız buna” dedi.

Erdoğan’ın dolar ne işiniz var dediği gün ilginç bir gelişme yaşandı.


AKP Canan Kalsın’ın paylaştığı bir paylaşım dikkat çekti. Dikkat çeken şey ise AKP’li Kalsın’ın paylaşımından çok, taktığı lüks kemerdi.AKP’li vekil Canan Kalsın, bugün sosyal medya hesabından geçmişe dair bir paylaşım yaptı. Kalsın paylaşımında, “Yıl 2001 … İstanbul Kadın Kolları başkanıydım. Hani sizin ‘Genel Başkanınız muhtar dahi olamaz’ dedikleri günlerden… Hatem Hanım yürüyerek gider – gelirdi neredeyse… Ve onların emanetini Allah 20 yıldır taşıma ve bu yüce millete hizmet etmeyi nasip etti” ifadelerini kullandı.

Fakat Kalsın’ın Fransız marka Louis Vuitton marka kemeri görenleri şaşırttı.

Kemerin şu anki fiyatı 850 dolar ila 1100 dolar arasında değişiyorken AKP’li Kalsın’ın ortalama 10 bin liralık kemeri tepki çekti.

Son güncelleme: 11:09 27.12.2021
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı