• Turkhane Logo

‘Ben beş dakika görüştüm, hala verdiği sözleri tutmasını bekliyorum’

Şarkıcı Demet Akalın’ın ‘keşke herkesin Reis’le beş dakika geçirme şansı olsa’ sözlerine İstanbul Otizm Gönüllüleri Derneği Başkanı Sedef Erken’den ‘ben görüştüm’ yanıtı geldi.

12:41 06 Temmuz 2020 Pazartesi
‘Ben beş dakika görüştüm, hala verdiği sözleri tutmasını bekliyorum’
Şarkıcı Demet Akalın’ın ‘keşke herkesin Reis’le beş dakika geçirme şansı olsa’ sözlerine İstanbul Otizm Gönüllüleri Derneği Başkanı Sedef Erken’den ‘ben görüştüm’ yanıtı geldi.Pandemi sürecinde ‘geçinemiyorum’ çıkışıyla çok konuşulan Demet Akalın, hakkında çıkan haberlere ilişkin Sabah gazetesine konuştu. Sık sık basına yansıyan, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’la yaptığı görüşmelere de değinen ünlü şarkıcı, “Adam ne yapsa yaranamıyor. İnsanların biraz daha önyargısız bakması gerekiyor konulara. Keşke herkesin Reis’le beş dakika geçirme şansı olsa. Ben Cumhurbaşkanımızla sohbet ederken, ailemden biriyle sohbet eder gibi hissediyorum, derdimi o rahatlıkla anlatıyorum” ifadesini kullandı.

Akalın’ın gündem olan sözlerine Erdoğan’la daha önce görüşme fırsatı bulan İstanbul Otizm Gönüllüleri Derneği Başkanı Sedef Erken’den yanıt geldi.


HALA BEKLİYORUM

Erken, “Benim 2012’de Otizm Eylem Planı başlatılırken 5 dk görüşmüşlüğüm var, hâlâ otizm konusunda verdiği sözlerin yerine getirilmesini bekliyorum, Demet hanım daha kısa sürede sonuç aldıysa demek” açıklamasında bulundu.

Son güncelleme: 12:41 06.07.2020
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı