• Turkhane Logo

Milli futbolcudan kötü haber: Sezonu kapattı

Türkiye A Milli Futbol Takımı ile Euro 2020'de mücadele edecek olan Juventus forması giyen Merih Demiral, dün oynanan Roma maçında sakatlanarak oyundan çıkmıştı.

15:34 13 Ocak 2020 Pazartesi
Milli futbolcudan kötü haber: Sezonu kapattı
Türkiye A Milli Futbol Takımı ile Euro 2020'de mücadele edecek olan Juventus forması giyen Merih Demiral, dün oynanan Roma maçında sakatlanarak oyundan çıkmıştı.Roma deplasmanında 3. dakikada takımını öne geçiren golü atan ve maçın 15. dakikasında yaşanan hava topunda yere inerken zemine ters basan Demiral yerde kaldı. Bir süre oyuna devam etmek istese de, tedavisinin ardından oyun alanına dönemeyen Merih Demiral oyundan alındı ve yerini De Ligte bıraktı.

Merih Demiralın MRı çekildi. Ön çapraz bağlarında kopma olan Milli futbolcu sezonu kapattı. 


Roma ile oynanan maçta golü attıktan kısa süre sonra sakatlık yaşayan Merih Demiralın MRı çekildi. Ön çapraz bağlarında kopma olan Milli futbolcu 6 ay sahalardan uzak kalacak.

A Milli Takımın önemli ismi Avrupa Şampiyonasında forma giyemeyecek. Juventus resmi olarak Merih Demiral ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada sol diz ön çapraz bağları kopmuştur denildi. Genç futbolcunun ayrınca menisküsünde yırtık olduğu tespit edildi.

Juventus, Twitter mesajında, Kısa zamanda geri dön Merih, seni bekliyor olacağız. dedi.

Inter ise Forza @Merihdemiral! Gelecekte bizi bekleyen zorluklar için seni bekliyoruz! mesajı paylaştı.

Son güncelleme: 15:34 13.01.2020
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı