• Turkhane Logo

Fenerbahçe toplantısında Erdoğan'dan aidatını yatırması istendi!

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu (YDK) Ekim Ayı Olağan Toplantısı, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde başladı.

17:44 26 Ekim 2019 Cumartesi
Fenerbahçe toplantısında Erdoğan'dan aidatını yatırması istendi!
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu (YDK) Ekim Ayı Olağan Toplantısı, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde başladı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve TFF Başkanı Nihat Özdemir de Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Toplantısına katıldı. 

Erdoğan kapıda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yöneticiler tarafından karşılandı, ardından salona geçti. Erdoğan, daha sonra Fenerbahçe Kulübünün özel anı defterini imzaladı.


  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fenerbahçe Yüksek Divanı Toplantısına katıldı.#Fenerbahce #cumartesi #Erdoğan pic.twitter.com/LUWmw4htvv — Haber365 (@haber365) October 26, 2019
Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük yaptığı konuşmada, Erdoğanı kast ederek, Diğer kulüplerde zannediyorum aynıdır ama bizdeki bir kuralı hatırlatmak isterim. Genel Kurullara ve Yüksek Divan Kurullarına katılmak için yıllık aidatı yatırmak gerekiyor. 2020 yılının yıllık aidatı 31 Marta kadar yatacak. Lütfen ajandanıza bunu not alın. Bundan sonra aidat yatırılmazsa sizi kabul edemeyeceğiz dedi.

  Vefa Küçük beyin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandan aidat istemesi

Son güncelleme: 17:44 26.10.2019
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı