• Turkhane Logo

Beşiktaş'ta seçim kararı

Beşiktaş Yönetim Kurulu olağanüstü seçim kararı aldı.

18:12 26 Eylül 2019 Perşembe
Beşiktaş'ta seçim kararı
Beşiktaş Yönetim Kurulu olağanüstü seçim kararı aldı.

Beşiktaşta yönetim kurulunun olağanüstü toplantısı sona erdi, olağanüstü seçim kararı alındı. Kongre 13 Ekimde çoğunluk sağlanmazsa 20 Ekimde olacak.

Fikret Orman başkanlığında Vodafone Parktaki kulüp binasında yapılan toplantının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan yönetim kurulu üyesi Deniz Atalay, Olağanüstü seçimli bir genel kurul kararı aldık. İlk toplantımız 13 Ekim tarihinde olacak. Çoğunluk sağlanmazsa 20 Ekim olarak gerçekleşecek. Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun. diye konuştu.

Başkan Ormanın istifa etmediğini ve süreç içinde değerlendirmede bulunacağını dile getiren Atalay, Fikret Orman, Beşiktaş Kulübü Başkanlığından zaten istifa etmedi. Görevini bırakmadı. Başkanımızın başkanlığı devam ediyor. Böyle bir şeyi biz yönetim kurulu olarak kabul etmezdik, etmiyoruz. O da bizim isteğimizi kırmadı, görevinin başındadır. ifadelerini kullandı.


Süreç içinde başkana büyük ilgi olduğunu aktaran Atalay, sözlerini şöyle tamamladı:

Yönetim kurulundan kimsenin istifası yok. Beşiktaşta sportif başarı ya da yönetim kurulunun icraatleriyle ilgili eleştiriler mutlaka olur. Tepkiler de olur ama bu insanların haysiyeti ya da namusu üzerinden olursa kabul edilemez. Başkan da bunun kırgınlığını yaşıyor. Beşiktaş camiasının da bunu kabul etmemesi lazım çünkü bu gelenek haline gelir. Yarın Fikret Orman olmaz başkası olur. Başkan olunca bu sıkıntıyı yaşar, buna engel olmamız lazım.

Son güncelleme: 18:12 26.09.2019
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı