• Turkhane Logo

Türkiye’ye dönmeye hazırlanan Cem Uzan, Ali Babacan’ı hedef aldı

Türkiye’ye dönüp tekrar siyaset yapacağını açıklayan Cem Uzan, sosyal medya hesabından Ali Babacan ve Abdüllatif Şener’i hedef alan suçlayıcı paylaşımda bulundu.

09:12 02 Aralık 2019 Pazartesi
Türkiye’ye dönmeye hazırlanan Cem Uzan, Ali Babacan’ı hedef aldı
Türkiye’ye dönüp tekrar siyaset yapacağını açıklayan Cem Uzan, sosyal medya hesabından Ali Babacan ve Abdüllatif Şener’i hedef alan suçlayıcı paylaşımda bulundu.Yeniden yargılama başvurusunda bulunduğu ve mahkeme kararının ardından Türkiye’ye döneceği açıklanan İşadamı ve Siyasetçi Cem Uzan, sosyal medya hesabından AKP’den istifa ettikten sonra yeni parti çalışmalarına başlayan Ali Babacan’ı suçlayan paylaşımda bulundu.Uzun yıllardır Fransa’da yaşayan ve birkaç ay içinde Türkiye’ye döneceğini duyuran Cem Uzan, sosyal medyadan iki eski AKP’liyi hedef aldı.

Ali Babacan ile Abdüllatif Şener’in fotoğraflarını kullanan Cem Uzan, “Uzan Ailesi’ne kurulan kumpasın sorumlusu hırsızlar Ali Babacan – Abdüllatif Şener” diye yazdı.

  Hırsız TMSF Başkanı Ahmet Ertürk pic.twitter.com/AhuzrQRgwY — Cem Uzan (@uzancc) December 1, 2019

Yurtdışına kaçmasına sebep olduklarını söylediği kişilerin fotoğraflarını paylaşan Cem Uzan “Hırsız TMSF Başkanı Ahmet Ertürk” paylaşımı da yaptı.

“KORKUSU MU UMUDU MU VAR GÖRECEĞİZ!”

Cem Uzan’ın bu paylaşımına Abdullatif Şener’den tepki geldi. Uzan’ın AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve dönemin Enerji Bakanı Hilmi Güler’i hedef almamasına dikkat çeken Şener, “Cem Uzan başına gelenler nedeniyle Erdoğan karşıtlarına saldırmaya başlamış. Ne hikmetse, süreci başlatan en önemli iki ismi; o günkü Başbakan Erdoğan ve Enerji Bakanı Güler’i görmezden geliyor. Korkusu mu var, umudu mu yahut bir anlaşması mı? Göreceğiz!” paylaşımında bulundu.
  Cem Uzan başına gelenler nedeniyle Erdoğan karşıtlarına saldırmaya başlamış.
Ne hikmetse, süreci başlatan en önemli iki ismi; o günkü Başbakan Erdoğan ve Enerji Bakanı Güler’i görmezden geliyor.
Korkusu mu var, umudu mu, yahut bir anlaşması mı?
Göreceğiz! — Abdüllatif Şener (@senerabdullatif) December 1, 2019
 

Son güncelleme: 09:12 02.12.2019
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı