• Turkhane Logo

Ankara'yı hareketlendiren davete ilk cevap

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İyi Parti lideri Meral Akşener'e

19:13 04 Ağustos 2020 Salı
Ankara'yı hareketlendiren davete ilk cevap
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İyi Parti lideri Meral Akşener'e

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşenerin Ayasofyaya giderek namaz kılması üzerine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçelinin Evine dön çağrısına İyi Partiden cevap geldi. 
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, Genel başkanımız Ayasofya Camiine gitti diye siyasi yönümüzü yeniden bulmaya çalışıyor değiliz. İktidar hedefi olan bir partiyiz. CHP ile beraberliğimiz katolik nikâhı değil, ilkeli bir siyasi beraberlik bizimkisi. dedi.
TAYYİP BEY GİTSİN, NE OLURSA OLSUN İTTİFAKI DEĞİLİZ
Ağıralioğlu, Haber Global televizyonuna verdiği mülakatta, Genel Başkanımız ilk defa namaz kılmıyor. Şükür namazı kılmış olması CHPden ayrılması anlamına niçin gelsin? Böyle değil, fakat mevzuyu böyle takdir etmek Devlet Beyin takdiri. diye konuştu.
İyi Parti tek başına iş başına gelmek için kurulmuş bir parti. diyen Ağıralioğlu, Biz Tayyip Bey (Erdoğan) gitsin de ne olursa olsun ittifakı değiliz. Biz, iki kişiyken konuştuklarımızı 83 milyonla konuşabilme imkânını siyasi kuvvete dönüştürdük. Böyle mücadele edeceğiz. ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 19:13 04.08.2020
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı