• Turkhane Logo

Gizli tanığı Gökçek maaşa bağlamış Cumhuriyet reklamını yapmış

Ankara Belediyesi’nde işe uğramadan astronomik maaşa bağlanan Çetin Acar’ın gizli tanık da yapıldığı Cumhuriyet Gazetesi’ne uydurma haberler servislediği ortaya çıktı.

11:36 09 Ekim 2019 Çarşamba
Gizli tanığı Gökçek maaşa bağlamış Cumhuriyet reklamını yapmış
Ankara Belediyesi’nde işe uğramadan astronomik maaşa bağlanan Çetin Acar’ın gizli tanık da yapıldığı Cumhuriyet Gazetesi’ne uydurma haberler servislediği ortaya çıktı.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, işten çıkarttığı insanlara örnekler verirken ilginç bir bilgiyi paylaştı.  Yavaş, “İşten çıkarılanlardan biri kendisine F... uzmanı diye kart çıkartmış, bu nedenle işe gelmiyor” dedi.

Yavaş’ın “F... Uzmanı olarak kart çıkartmış” dediği kişinin Çetin Acar isimli kişi olduğu ortaya çıktı. Çıkardığı kart da medyaya yansıyan Çetin Acar’ın 4 yılda hiç işe gelmeden Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden 270 bin TL para aldığı ve sigortasının da yatırıldığı öğrenildi.


Çetin Acar, bunun karşılığında Hizmet Hareketi hakkında haber uydurmak ve TSK personeli aleyhine mahkemelerde gizli tanık olmak misyonunu üstlendi.

Acar’ın uydurduğu haberler arasında “F.. 3 bin kişilik fuhuş ordusu kurdu” haberi de var. Haberin Cumhuriyet Gazetesi ve Habertürk gibi gazetelerde genişçe yer verildiği görülüyor.  Geçmiş zaman olur ki!
Bakın Ankara Belediyesi’nden yatarak 270 milyar maaş alan “kart sahibi FETÖ uzmanı” Çetin Acar neler yumurtlamış. Cumhuriyet gibi prestijli bir gazete de bu habere itibar etmiş!:
FETÖ’cüler 3 bin kişilik fuhuş ordusu kurmuş.

Son güncelleme: 11:36 09.10.2019
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı